اقامت هنرمندی بافنده فرش

اعلام خبر موافقت دریافت اقامت اتریش به روش اقامت هنرمندان به این کلاینت عزیز در شاخه بافندگی فرش و قالی بدون داشتن مدرک آکادمیک

ایشان این هنر را بصورت سینه به سینه یاد گرفته اند و با وجود اینکه از لحاظ اجرا و دانش و تکنیک تمام پارامترهای لازم برای دریافت اقامت هنرمندان اتریش را داشته اند ولی به دلایل شخصی مدارک هنری کافی برای اثبات اینکه ایشان هنرمند هستند را دریافت نکرده بودند ولی در نهایت با راهنمایی های درست، ایشان در دوره کرونا نه تنها خودشان اقامت هنرمندان را دریافت کردند بلکه فرزندشان نیز به عنوان همراه همزمان با ایشان، اقامت اتریش را دریافت کردند.

میتونید این ویدیو رو در پیج اینستاگرام آقای حاتمیان از اینجا ملاحظه بفرمایید.

اقامت هنرمندان اتریش، سفالگر

این زوج بسیار دوست داشتنی هم صفر تا صد دریافت اقامت هنرمندی اتریش شون رو با تیم ما پیش بردند و برای هر قدم از مشاوره ما استفاده کردند.

مدت زمان زیادی برای رفتن به سفارت اتریش و مصاحبه شدن برای اقامت هنرمدان ایشان طول کشید. ولی در عوض بعد از مصاحبه در سفارت در مدت بسیار کوتاهی بهشون اقامت هنرمندی اتریش رو دادند.
یکی از دلایل طولانی شدن این پروسه قطعا کرونا و پیش آمد های اون بود که حتی برای گرفتن وقت مصاحبه اقامت هنرمندان محدودیت هایی بود و از طرفی چون ایشون هم بدون ارایه مدرک آکادمیک برای دریافت اقامت هنرمندان اتریش اقدام کرده بودند، می بایست دیگر مدارک منجمله حضور در نمایشگاه و ... را به بهترین شکل ارایه میکردند و برگزاری نمایشگاه در دوره اوج کرونا کاری بسیار سخت بود ولی ایشان با تلاش خودشون و همراهی همسرشون توانستند این اقامت رو دریافت کنند.

میتونید این ویدیو رو در پیج اینستاگرام آقای حاتمیان از اینجا ملاحظه بفرمایید.

دیگر کارتهای اقامت هنرمندی اخذ شده

دریافت اقامت هنرمند مجسمه ساز

دریافت اقامت هنرمندان اتریش بدون ارایه مدرک آکادمیک برای این کلاینت بسیار دوست داشتنی مون هم میسر شد.

ایشون بر خلاف اینکه بسیاری به قول معروف ته دلشون رو خالی میکردند که نه میتونی این اقامت رو بگیری و نه تیمی که برات این کار رو داره انجام میده میتونه برات کار خاصی بکنه به تیم ما اعتماد کردند و تنها با دیدن پیج آقای حاتمیان وارد پروسه همکاری با تیم ما شدند.

با وجود اینکه دیگران برای دریافت اقامت هنرمندی اتریش بسیار دلسردشون میکردند ولی با لطفی که به تیم ما داشتند باعث شدند بتونیم در دریافت اقامت اتریش توسط ایشون سهیم باشیم.

میتونید این ویدیو رو در پیج اینستاگرام آقای حاتمیان از اینجا ملاحظه بفرمایید.

کلاینتی که همسرش رو سورپرایز کرد

این ویدیو سورپرایز هنرمندی که اقامت اتریش رو گرفته قطعا یکی از جالب ترین هاشه، وقتی ایشون همسرشون رو سورپرایز میکنه.

اقامت هنرمندی برای نقاشان شاید بشه گفت بدیهی ترین نوع اقامت هست. درواقع اگر کسی نقاش هست، گالری داره، تولید اثر هنری میکنه و از اون داره پول در میاره بهترین گزینه پیش روش همین اقامت هنرمندان هست. ایشون هم نقاشی هستند که در ایران سال ها تولید اثری هنری کرده بودند و البته آموزش نقاشی هم میدادند.

خودشون اقامت هنری رو دریافت کردند و کمی بعد تر همسر و فرزندشون هم به اقامت همراه رو دریافت کردند از کشور اتریش.

میتونید این ویدیو رو در پیج اینستاگرام آقای حاتمیان از اینجا ملاحظه بفرمایید.

دیگر کارتهای اقامت هنرمندی اخذ شده