بابت حضور شما در وبسایت اتریش دات نت بسیار خرسندیم.

تیم اتریش دات نت زیر مجموعه گروه خارجه رو خدمات مختلفی در زمینه مشاوره پیرامون موضوعات مختلف ارایه می کند. این شرکت در اتریش تحت مجوز آقای حاتمیان مشغول به کار بوده و حوزه خدمات آن شامل ارایه مشاوره و اطلاعات درباره هر موضوعی می باشد.

اما شرکت اتریشی حاتمیان طبق توافق و قراردادی که با موسسه کاریابی تندکار به شماره مجوز 224582 امکان ارایه خدمات مشاوره ای به ایرانیان را نیز فراهم آورده تا شما براحتی در ایران با دسترسی به موسسه زیر نظر وزارت تعادن و کار و رفاه اجتماعی امکان داشتن قرارداد رسمی داشته و درواقع با انعقاد قرارداد رسمی با این موسسه پروسه مهاجرت خود را راحت تر و امن تر نمایید.

از زبان آقای حاتمیان: به دلیل نوع مهاجرت بنده و همسرم به اتریش که البته داستان مهاجرت ما بر کسی پوشیده نیست و با هشتگ داستان #مهاجرت_ما_به_اتریش در پیج اینستاگرام بنده در حال انتشار هست، اطلاعات بسیار زیادی را شخصا برای دریافت بهترین نوع اقامت ممکنه در اتریش برای خودمان بدست آوردم و لازم میدونم عرض کنم که در همه این سال ها اطلاعات با ارزشی را بدست آوردم که باعث شد برخی از موارد دست نیافتنی برای بسیاری از ایرانی ها دست یافتنی شود !

بنده و تیمم در اتریش اقدام به جمع آوری اطلاعات در زمینه های مختلفی چون نحوه اخذ پذیرش، انتخاب دانشگاه مناسب، شرایط زندگی در اتریش، روش مهاجرت قانونی به اتریش از سایت های مختلف و منابع موثق کرده و آن ها را به شما منتقل می کنیم

لازم میدونم یک موردی رو هم عرض کنم ، دوستانیکه بنده و هم تیمی های بنده رو میشناسند کاملا بر این امر واقفند که تیم ما در هیچ زمانی کیفیت را فدای پذیرفتن تعداد بیشتری متقاضی نکرده و نخواهد کرد و به همین دلیل در پذیرفتن برخی از پرونده ها معذوریت داریم، چرا که بنده به تمام اطلاعات در گردش و قرارداد ها نظارت مستقیم دارم و با داشتن پنل همکاری تهیه شده از شرکت مایکروسافت احتمال خطای تیمی رو به پایین ترین میزان ممکن رسونده و سعی در حفظ اطلاعات شخصی شما داریم.

از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت و شادی میکنم.

آقای حاتمیان را در اینستاگرام فالو کنید.

 

پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.