تصاویر زنده از اتریش

تصویر زنده از اطراف هتل Rossstelle

بیمه هنرمندان اتریش !

برای دیدن ویدیو زنده از اطراف هتل Rossstelle در کشور اتریش ، روی علامت Play در ویدیو زیر کلیک کنید.

فعلا این تصاویر از یوتیوب برداشته شده و برای اولین بار تیم اتریش دات نت برای اطلاع رسانی هرچه بهتر و شناخت از شهر ها و محیط کشور اتریش دست به نمایش این تصاویر زنده از اتریش زده تا با کسب اطلاعات جامع تر بتونید هرچه بهتر و داشتن اطلاعات مناسب تری برای دریافت اقامت اتریش و همچنین مهاجرت به اتریش اقدام کنید.

اگر به دلیل فیلتر بودن یوتیوب در ایران مشکل دیدن تصاویر رو دارید ازتون میخوایم با استفاده از فیلتر شکن یا VPN این تصاویر رو دریافت کنید و بصورت زنده شاهد مشاوره این ویدیو ها باشید.

ولی خبر خوب اینکه بزودی امکان نمایش این تصاویر رو بر روی سایت بدون نیاز به استفاده از فیلتر شکن خواهیم داشت و خوشحال میشیم راهنمای خوبی برای ایجاد شرایط در زمینه دریافت ویزا اتریش برای شما باشیم.

اگر در اتریش هستید یا قصد مهاجرت به اتریش رو دارید ، قطعا یکی از مناطق جذاب برای تفریحات زمستانی، پیست های اسکی و فضاهایی برای ورزش های زمستانی است، بد نیست با دیدن تصاویر زنده از این منطقه با حال و هوای اون بیتشر آشنا بشید ، اینجا یکی از تلکابین های مرتبط با پیست های اسکی در کشور اتریش هست که در زمستان تعداد زیادی اسکی سوار رو به خودش میبینه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =