تصاویر زنده از اتریش

تصویر زنده از اطراف هتل Semmering – Sporthotel

بیمه هنرمندان اتریش !

برای دیدن ویدیو زنده از اطراف هتل Semmering – Sporthotel در کشور اتریش ، روی علامت Play در ویدیو زیر کلیک کنید.

فعلا این تصاویر از یوتیوب برداشته شده و برای اولین بار تیم اتریش دات نت برای اطلاع رسانی هرچه بهتر و شناخت از شهر ها و محیط کشور اتریش دست به نمایش این تصاویر زنده از اتریش زده تا با کسب اطلاعات جامع تر بتونید هرچه بهتر و داشتن اطلاعات مناسب تری برای دریافت اقامت اتریش و همچنین مهاجرت به اتریش اقدام کنید.

اگر به دلیل فیلتر بودن یوتیوب در ایران مشکل دیدن تصاویر رو دارید ازتون میخوایم با استفاده از فیلتر شکن یا VPN این تصاویر رو دریافت کنید و بصورت زنده شاهد مشاوره این ویدیو ها باشید.

ولی خبر خوب اینکه بزودی امکان نمایش این تصاویر رو بر روی سایت بدون نیاز به استفاده از فیلتر شکن خواهیم داشت و خوشحال میشیم راهنمای خوبی برای ایجاد شرایط در زمینه دریافت ویزا اتریش برای شما باشیم.

تصاویری که میبینید از هتل با فاصله حدود 70 کیلیومتری از شهر وین هست و قیمت اون از شبی 115 یورو شروع میشه، تصاویر این لایو ویدیو از اتریش به این دلیل جذاب بوده که دوربین اطراف این منطقه رو بخوبی نشون میده و فکر میکنیم باری کسانی که قصد گرفتن ویزای اتریش رو دارند باید جذاب باشه که شناخت کلی از مناطق شهری و غیر شهری این کشور داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =