تصاویر زنده از اتریش

تصویر زنده از پیست اسکی در اتریش

بیمه هنرمندان اتریش !

برای دیدن ویدیو زنده از یکی از پیست های اسکی در اتریش ، روی علامت Play در ویدیو زیر کلیک کنید.

فعلا این تصاویر از یوتیوب برداشته شده و برای اولین بار تیم اتریش دات نت برای اطلاع رسانی هرچه بهتر و شناخت از شهر ها و محیط کشور اتریش دست به نمایش این تصاویر زنده از اتریش زده تا با کسب اطلاعات جامع تر بتونید هرچه بهتر و داشتن اطلاعات مناسب تری برای دریافت اقامت اتریش و همچنین مهاجرت به اتریش اقدام کنید.

اگر به دلیل فیلتر بودن یوتیوب در ایران مشکل دیدن تصاویر رو دارید ازتون میخوایم با استفاده از فیلتر شکن یا VPN این تصاویر رو دریافت کنید و بصورت زنده شاهد مشاوره این ویدیو ها باشید.

ولی خبر خوب اینکه بزودی امکان نمایش این تصاویر رو بر روی سایت بدون نیاز به استفاده از فیلتر شکن خواهیم داشت و خوشحال میشیم راهنمای خوبی برای ایجاد شرایط در زمینه دریافت ویزا اتریش برای شما باشیم.

قطعا کشور اتریش یکی از بهترین کشور های برای اسکی کردن و انجام ورزش های زمستانی است که با داشتن پیست های اسکی بسیار زیاد و بسیار حرفه ای در بین اسکی بازان، بسیار مشهور می باشد، این تصاویر که برای شما انتخاب کردیم ، تصاویر زنده از یکی از پیست های اسکی است که حتی در ماه آپریل هم برف دارد و دیدن تصاویر اسکی بازان در این منطقه قطعا جذاب خواهد بود.

به دلیل عبور رشته کوه های آلپ از غرب تا شرق اتریش تقریبا در تمام ایالت ها اتریش امکان اسکی کردن وجود دارد اما شکی نیست که بهترین آن ها در غرب این کشور و نزدیکی سوییس و جنوب آلمان هستند و هر ساله هزاران نفر برای سفر توریستی به اتریش ، این مکان ها رو برای لذت بردن از این ورزش مفرح انتخاب میکنند، در زیر لیستی از بهترین پیست های اسکی اتریش را برای شما درج میکنیم:

St. Anton am Arlberg. St. …
Kitzbühel. Kitzbühel. While St. …
Lech-Zürs am Arlberg. Lech-Zürs am Arlberg. Now connected to nearby St. …
Mayrhofen. Mayrhofen. …
Sölden. Sölden. …
Ischgl and the Silvretta Arena. Ischgl. …
Söll and the SkiWelt. Söll. …
Zell am See. Zell am See.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =