اخبار فارسی مهاجرت به اتریش

اتریش در حال برون رفت از کرونا !!!

بیمه هنرمندان اتریش !

طبق اعلام رسمی ایالت کرنتن اتریش، اجازه مجدد برای شنا در دریاچه وورتازه صادر شد !

ابتدا لازمه بدونید ایالت کرنتن اتریش با کنترل و نظارت مناسب بر روی مرز ها و قوانین بجا، تعطیلی به موقع ادارات و مراکز خرید در این ایالت توریستی و مهم در کشور اتریش، تونست خیلی زود بحران کرونا رو کنترل کنه، این ایالت مرز مشترک با کشور ایتالیا و اسلوونی داره و یکی از بهترین مسیر های عبور و مرور به ایتالیا هست ولی جالبه بدونید یکی از پایین ترین آمار ها رو برای ابتلا در اتریش داره !!!

و حالا با کنترل مناسب و مدیریت صحیح با گذشت مدت زمان نسبتا کم بعد از مواجهه با کرونا ویروس ، طبق اعلام رسمی اعلام کرد از دوم ماه می امکان شنا کردن در این دریچه با قوانین خاصی مثل داشتن عینک شنا و بینی گیر، ممکن شده است !

امیدواریم با این اقدام جالب توجه و شاید کمی زود برا بازگشایی دریاچه معروف Wörthersee این روند مناسبی که برای کنترل ویروس کرونا پیش گرفته بود رو خراب نکنه ! هرچند قطعا تمهیداتی برای این اقدام اندیشیده اند.

بد نیست بدونید این دریاچه به قدری در دنیا معروف هست که بسیاری از توریست ها برای دیدن این دریاچه و شهرهای زیبای اطراف اون به اتریش سفر میکنند.

از جمله شهر های معروف در کنار این دریاچه می توان به کلاگنفورت، فلدن و فیلاخ اشاره کرد.

دانشگاه کلاگنفورت نیز در شهر کلاگنفورت و در کنار این دریاچه قرار داره بطوریکه تنها با 10 ذقیقه پیاده روی از دانشگاه میتوان به کنار این دریاچه رسید !

بزودی از این دریاچه و همچنین دانشگاه کلاگنفورت بیشتر مینویسیم.

کازینو شهر فلدن نیز بسیار معروف و هر ساله در هر دوی شهر های کلاگنفورت و فلدن شاهد فستیوال های زیادی هستیم مخصوصا در تابستان که مسابقات بین المللی والیبال ساحلی، مسابقه اتومبیل جی تی ، مسابقه مردان آهنین و … در این شهر ها برگزار میشوند و فستیوال های فوق العاده مثل شب سفید و یا فستیوال خوانندگی ستاره شب و همچین نقاشی روی بدن در این دو شهر طرفداران میلیونی داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یک =